Розсувні скляні перегородки і їх роль в інтер’єрі

Розсувні скляні перегородки і їх роль в інтер’єрі

У прогресивної архітектурі і області дизайну величезною популярністю користується концепція планування приміщень з використанням скляних перегородок, що дозволяє ефективніше експлуатувати зону офісних, представницьких, які обслуговують і житлових споруд. Подібні перегородки в оформленні — це елементи зі скла з металевими елементами, які як правило експлуатуються для зонування офісів, спальних кімнат в будинку, ванних кімнат, душових, лофт, сауни та ін. Так само, мобільні скляні перегородки використовуються як офісні, для торгових центрів, в кухні, скляна стіна у ванній, для оформлення окремого кабінету і т.д. Потрібно уявити, якими властивостями і функціями повинно володіти майбутнє приміщення, а ми швидко втілимо Вашу ідею в життя і обов’язково допоможемо купити скляні перегородки саме для Вашої мети.

Розсувні скляні перегородки і їх різновиди

Безліч вибору обробки і найрізноманітніші види скла для перегородок дають можливість майстерно вписати скляні перегородки в абсолютно будь-який інтер’єр. Звукоізоляційні, матові, мобільні, кольорові скляні перегородки в Києві, Одесі (і в інших містах України) допоможуть органічно реорганізувати приміщення, перетворюючи його в сучасне і мультіфунціональное. Стилі скляних перегородок і ціна на них формується застосовуваним при виготовленні видом скла, наприклад:

Перегородки для душу
 • Скляні перегородки з триплексу, які складаються з 2-ух стекол і спеціальної плівки між ними
 • матоване скло. Ділиться на 4 підвиди: сатінат (схожий з тканиною і привабливий на дотик), з піскоструминним логотипом, стемалит (непрозоре різнобарвне скло) і перегородки з плівки (плівка по верху скла)
 • Smart glass (скло зі змінною прозорістю)
 • Гартоване скло при високих температурах для перегородок — воно в 5-8 разів довговічніші стандартного, може бути матовим і з зображенням. Найкращий варіант для інсталяції в сауну, сходів і в ванну

Окремим видовищем в числі скляних перегородок для зонування простору вважаються перегородки в алюмінієвому профілі. Подібні перегородки володіють легким вагою, що не утворює додаткове навантаження на підставу готової конструкції, а властивості алюмінію видозмінюють перегородку в душовій кімнаті, наприклад, в особливо міцну і стійку до впливу рідини. Фотополімерний склад покриття прекрасно зберігає метал від корозії і фізичних ушкоджень.

Розсувні скляні перегородки і їх вигоди

 1. Експлуатаційні параметри цього матеріалу дозволяють застосовувати його абсолютно в кожному будинку. Скляні перегородки в кімнаті мають можливість дати опір різним навантаженням.
 2. У власника приміщення виникає здатність розмежувати площа без перепланувань і взаємодії зі специфічними інстанціями.
 3. Кімната трансформується, з’являється можливість втілити абсолютно будь-які дизайнерські рішення, незалежно від їх складності. Так наприклад, суцільноскляні душові кабіни з фотодруком прикрашають будь-яку ванну кімнату, а звуконепроникні характеристики додадуть приватності кімнаті.
 4. За допомогою світлопроникності скла приміщення візуально розширюється, цей вид матеріалу надає інтер’єру житла витонченість і неповторність. Розсувні скляні перегородки в будинку, спальні можуть обігрувати вільний простір за пару моментів.
 5. Догляд за такими установками дуже простий, тому, що не вимагає особливого підходу. Згодиться як сухий, так і вологий вид чистки.
 6. різноманіття. На даний момент можна зустріти вироби найрізноманітнішої структури: стаціонарні, трансформовані, що складаються і багато інших різновидів. Представлений матеріал робить потенційним отримати не просто інтер’єрну стіну, а стильові, виняткові перегородки. При подібному оформленні будь-яке приміщення виглядає особливо модно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і шумоізоляція. У разі, якщо раптом станеться неприємність, і скло трісне або розіб’ється, то воно не розлетиться, як це зазвичай буває. Додаткове плівкове захисне покриття не дасть цьому статися.
скляні перегородки

Неможливо згадати різноманітні варіанти експлуатації скляних перегородок, та й резону в цьому рішуче немає. Фантазія безмежна, питання залишиться тільки в ціні. А на ціну впливають висота перегородок, кріплення і чимало інших чинників. Наприклад, скляні перегородки для душа на замовлення обходяться приблизно в 1,5 рази дорожчі звичайних.

Розсувні скляні перегородки. Виключне пропозицію від української компанії

Ми пропонуємо придбати скляні міжкімнатні перегородки, будь-які конструкції з гартованого скла (перегородки для публічних душових кабін і дверки для душа) — виготовлення, продаж, транспортування, монтаж і сервіс. Скляні вироби для Вашого об’єкту в Києві, Дніпрі та інших областях України — наш профіль.

Скляна перегородка на ванну кімнату, в душову, в кабінет або балкон, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — будь виготовлене нами скляне виріб унікально, т.до. зроблено строго за обсягами саме Вашого приміщення і по підібраному дизайну. Наші основними принципами в роботі вважаються:

 • ціни нижче ринкових на скляні установки і фурнітуру
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • професіоналізм і виробничий досвід наших кваліфікованих фахівців
 • грамотне використання європейських вихідних матеріалів для найвищої якості установок

Пересувні перегородки, вартість яких менше ніж у наших конкурентів — пропонуються до резервування вже зараз!

Для більш докладної інформації зв’яжіться з нашим співробітником по вказаному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий