Скляна перегородка для кухні та їх призначення

Скляна перегородка для кухні та їх призначення

У прогресивної архітектурі і дизайні великою популярністю користується спосіб планування офісів із застосуванням скляних перегородок, що дає можливість ефективніше експлуатувати простір офісних, представницьких, які обслуговують і житлових споруд. Прозорі перегородки в інтер’єрі приміщення — це елементи зі скла з металевими елементами, які найчастіше можуть використовуватися для поділу на зони офісів, спальних кімнат в будинку, ванних кімнат, для душа, лофт, лазні та ін. Так само, переносні скляні перегородки можуть бути використані як офісні, для моллов, в кухні, скляна стінка у ванній кімнаті, для створення окремого приміщення і т.д. Вам буде потрібно передати, якими властивостями і функціями має характеризуватися нове приміщення, а ми легко втілимо Вашу думку в життя і допоможемо придбати скляні перегородки конкретно для Вашого випадку.

Скляна перегородка для кухні та їх види

Безліч вибору деталей і різні види скла для перегородок дають можливість майстерно вписати перегородки зі скла в будь-який інтер’єр. Звукоізоляційні, матові, підвісні, міжкімнатні скляні перегородки в Києві, Одесі (і в будь-якому іншому місті України) допоможуть органічно поліпшити приміщення, перетворюючи його в прогресивне і багатофункціональне. Типи скляних перегородок і ціна на них обумовлюються використовуваним при конструюванні видом скла, наприклад:

Перегородки зі скла
 • Гартоване скло при високих температурних режимах для перегородок — воно в 5-8 разів надійніше звичайного, може бути матовим і з зображенням. Оптимально для монтажу в баню, сходів і в ванну кімнату
 • Smart glass (скло з мінливої ​​прозорістю)
 • Скляні перегородки з триплексу, які складаються з 2 стекол і сінтетітеской плівки між ними
 • матоване скло. Ділиться на 4 підвиди: сатінат (схожий з тканиною і приємний на дотик), з піскоструминним вітражем, стемалит (непрозоре кольорове скло) і перегородки з плівки (плівка поверх скла)

Окремим видом в числі скляних перегородок для розділення корисної площі є перегородки в алюмінієвому профілі. Подібні перегородки мають невелику вагу, що не утворює зайве навантаження на основу готової конструкції, а характеристики алюмінію видозмінюють перегородку в душовій кімнаті, наприклад, в особливо міцну і стійку до впливу вологи. Фотополімерний склад фарби прекрасно захищає метал від утворення іржі і фізичних ушкоджень.

Скляна перегородка для кухні та їх вигоди

 1. Експлуатаційні параметри такого матеріалу дають можливість застосовувати його абсолютно в кожному будинку. Скляні перегородки в кімнаті мають здатність дати опір будь-яких навантажень.
 2. У власника приміщення відкривається можливість розділити ділянку без перепланувань і узгодження зі специфічними інстанціями.
 3. Кімната трансформується, виникає можливість втілити будь-які дизайнерські рішення, незалежно від їх конструкції. Таким чином, суцільноскляні душові кабіни з надрукованим зображенням прикрашають будь-яку ванну кімнату, а звуконепроникні властивості додадуть приватності приміщенню.
 4. За допомогою світлопроникності скла житлове приміщення візуально розширюється, цей вид матеріалу надає внутрішньому оздобленню фешенебельність і оригінальність. Розсуваються скляні перегородки в будинку, спальні можуть обігрувати зону за пару митей.
 5. Догляд за такими системами дуже простий, тому, що не передбачає особливого підходу. Підійде як сухий, так і вологий вид прибирання.
 6. різноманітність. В даний момент можна побачити конструкції всілякої конструкції: нерухомі, мобільні, складаються і багато інших типів. Представлений матеріал робить реальним зробити не просто інтер’єрну стіну, а дизайнерські, оригінальні перегородки. При такому оформленні будь-яке приміщення виглядає вкрай сучасно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і шумоізоляція. Якщо раптом станеться неприємність, і скло перегородки трісне або розіб’ється, то скло не розлетиться, як це майже завжди буває. Додаткове плівкове покриття не дасть цьому статися.
Перегородки зі скла

Неможливо згадати різноманітні варіанти використання скляних перегородок, до того ж особливого сенсу в цьому рішуче немає. Фантазія безмежна, питання залишиться тільки лише в ціні. А на розрахунок значно впливають висота перегородок, способи кріплення і маса інших чинників. Для прикладу, засклені перегородки для душа на замовлення обходяться приблизно в 1,5 рази дорожчі традиційних.

Скляна перегородка для кухні. Виключне пропозицію від української компанії

Ми можемо запропонувати придбати скляні міжкімнатні перегородки, будь-які установки з розжареного скла (перегородки для публічних душових та двері для душа) — виготовлення, продаж, доставка товару, збірка і обслуговування. Скляні вироби для будь-якого приміщення в Києві, Одесі та інших містах України — наша спеціалізація.

Скляна перегородка в ванну кімнату, в душову кабіну, в кабінет або балкон, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — будь виконане нами скляне виріб оригінально, т.до. вироблено строго за параметрами саме Вашого офісу і за обраним дизайну. Наші головні принципи в роботі вважаються:

 • застосування європейських матеріалів для найвищої якості установок
 • високий професіоналізм і практичний досвід наших майстрів
 • розцінки нижче ринкових на суцільноскляні установки і фурнітуру
 • окремий підхід до кожного клієнта
Перегородки в ванну

Пересувні перегородки, вартість яких менше ніж у наших конкурентів — пропонуються до резервування вже в даний момент!

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашим співробітником по позначеному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий