Зонування кімнати скляною перегородкою і їх призначення

Зонування кімнати скляною перегородкою і їх призначення

У сучасній архітектурі та області дизайну великою популярністю користується ідея планування приміщення з використанням скляних перегородок, що надає можливість ефективніше використовувати простір офісних, адміністративних, торговельних і житлових споруд. Прозорі перегородки в стилі приміщення — це елементи зі скла з елементами з металу, які найчастіше застосовуються для зонування офісів, спалень в будинку, ванних кімнат, душових, балконів, сауни та ін. Так наприклад, мобільні скляні перегородки використовуються як офісні, для моллов, в кухні, скляна стінка у ванній, для конструювання окремого кабінету і т.д. Потрібно уявити, якими властивостями і опціями має характеризуватися нове приміщення, а ми з легкістю втілимо Вашу думку в життя і допоможемо придбати скляні перегородки конкретно для Вашого випадку.

Зонування кімнати скляною перегородкою і їх різновиди

Різноманітність вибору фурнітури та всілякі різновиди скла для перегородок дають можливість грамотно розмістити перегородки зі скла в будь-який інтер’єр. Звукоізоляційні, матові, підвісні, міжкімнатні скляні перегородки в Києві, Одесі (і в інших містах України) допоможуть органічно видозмінити приміщення, перетворюючи його в модне і багатофункціональне. Стилі скляних перегородок і ціна на них формується використовуваним при виробництві видом скла, це може бути:

Розсувні скляні перегородки
 • Скляні перегородки з триплексу, що складаються з 2 стекол і сінтетітеской плівки між ними
 • матоване скло. Розділяється на чотири підвиди: сатінат (подібний до тканини і привабливий на дотик), з піскоструминним вітражем, стемалит (непрозоре кольорове скло) і перегородки з плівки (спеціальна плівка поверх скла)
 • Смарт-скло (скло з мінливої ​​прозорістю)
 • Загартоване скло при найвищих температурах для перегородок — воно в 5-8 разів довговічніші звичайного, може бути непрозорим і з принтом. Кращий варіант для установки в баню, сходів і в ванну

Особливим видовищем в числі скляних перегородок для зонування корисної площі є перегородки в алюмінієвому контурі. Подібні перегородки володіють невеликою вагою, що не утворює додаткове навантаження на підставу нової конструкції, а властивості алюмінію видозмінюють перегородку у ванній, наприклад, в особливо міцну і стійку до впливу вологи. Полімерний склад фарби добре захищає метал від утворення іржі і фізичних поломок.

Зонування кімнати скляною перегородкою і їх переваги

 1. Експлуатаційні властивості такого матеріалу дозволяють застосовувати його абсолютно в будь-якому будинку. Скляні перегородки в кімнаті зможуть дати опір яким завгодно навантажень.
 2. У власника приміщення виникає можливість розмежувати ділянку без перепланувань і узгодження зі специфічними інстанціями.
 3. Аудиторія трансформується, виникає можливість здійснити абсолютно будь-які дизайнерські ідеї, незалежно від їх конструкції. Так наприклад, суцільноскляні душові кабіни з надрукованим зображенням прикрашають будь-яку ванну, а звуконепроникні характеристики додадуть приватності кімнаті.
 4. За допомогою світлопроникності скла приміщення візуально розширюється, цей матеріал надає інтер’єру елегантність і небанальність. Розсуваються скляні перегородки в будинку, спальні зможуть змінювати вільний простір за кілька миттєвостей.
 5. Догляд за цими установками дуже простий, тому, що не вимагає спеціального підходу. Підійде як сухий, так і мокрий тип прибирання.
 6. різноманітність. Сьогодні можна помітити вироби різноманітної конструкції: стаціонарні, трансформовані, що складаються і багато інших типів. Даний матеріал робить потенційним сформувати не просто інтер’єрну стіну, а стильові, неповторні перегородки. При такому оформленні будь-яке приміщення виглядає дуже актуально, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і звукоізоляція. У тому випадку, якщо раптом станеться неприємність, і скло трісне або розіб’ється, то скло не розлетиться, як це зазвичай буває. Додаткове плівкове покриття не дасть цьому статися.

Неможливо згадати всі можливі варіанти застосування скляних перегородок, до того ж сенсу в цьому немає. Уява безмежно, питання залишиться виключно у вартості. А на розрахунок впливають висота огорожі, способи кріплення і безліч інших чинників. Наприклад, засклені душові перегородки на замовлення стоять орієнтовно в 1,5 рази дорожче звичайних.

Зонування кімнати скляною перегородкою. Унікальна пропозиція від вітчизняної компанії

Ми можемо запропонувати придбати скляні міжкімнатні перегородки, будь-які конструкції із загартованого скла (перегородки для публічних душових та дверцята для душа) — виготовлення, реалізація, доставка до дверей, розміщення і обслуговування. Скляні вироби для Вашого приміщення в Києві, Харкові та інших областях України — наша спеціалізація.

скляні перегородки

Скляна перегородка на ванну кімнату, в душову, в кабінет або лофт, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — будь виконане нами скляне виріб оригінально, т.до. вироблено строго за масштабами саме Вашого об’єкту і по підібраному дизайну. Наші першорядними принципами в роботі вважаються:

 • використання європейських матеріалів для самої високої споживчої якості установок
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • майстерність і досвід наших фахівців
 • ціни нижче ринкових на скляні установки і фурнітуру

Офісні перегородки, вартість яких нижче ніж у наших конкурентів — пропонуються до резервування вже на даний момент!

Для більш детальної інформації здзвонитеся з нашим співробітником по вказаному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий