Перегородки зі скла в офісі і їх функція

Перегородки зі скла в офісі і їх функція

У нинішній архітектурі та проектуванні величезною популярністю користується ідея планування офісів з впровадженням скляних перегородок, що надає можливість ефективніше експлуатувати простір офісних, адміністративних, торговельних і житлових будівель. Прозорі перегородки в стилі приміщення — це установки зі скла з металевими елементами, які як правило можуть використовуватися для поділу на зони офісів, спалень в будинку, ванних, душових, лофт, лазні та ін. Так само, пересувні скляні перегородки можуть бути використані як офісні, для торгово-розважальних центрів, в кухні, скляна стіна у ванній кімнаті, для конструювання окремого приміщення і т.д. Потрібно продемонструвати, якими якостями і опціями має характеризуватися майбутнє приміщення, а ми запросто втілимо Вашу ідею в життя і допоможемо замовити скляні перегородки конкретно для Вашої мети.

Перегородки зі скла в офісі і їх типи

Різноманітність вибору фурнітури та різні різновиди скла для перегородок надають можливість майстерно вписати перегородки зі скла в абсолютно будь-який інтер’єр. Звукоізолюючі, матові, мобільні, безрамні скляні перегородки в Києві, Одесі (і в інших містах України) допоможуть оптимально реорганізувати приміщення, перетворюючи його в сучасне і мультіфунціональное. Види скляних перегородок і ціна на них формується використовуваним при виробництві видом скла, це буває:

скляні перегородки
 • Гартоване скло при значних температурах для перегородок — таке скло в 5-8 разів надійніше стандартного, може бути непрозорим і з зображенням. Кращий варіант для установки в сауну, сходів і в ванну кімнату
 • матоване скло. Розділяється на 4 види: сатінат (схожий з тканиною і приємний на дотик), з піскоструминним логотипом, стемалит (непрозоре різнобарвне скло) і плівкові перегородки (плівка поверх скла)
 • Смарт-скло (скло з мінливої ​​прозорістю)
 • Скляні перегородки з триплексу, які складаються з двох стекол і плівки між ними

Особливим видом в числі скляних перегородок для розділення корисної площі вважаються перегородки з алюмінієвим профілем. Такі перегородки володіють легким вагою, що не створює додаткове навантаження на основу нової конструкції, а параметри алюмінію видозмінюють перегородку у ванній, наприклад, в особливо міцну і стійку до дії вологи. Полімерний склад фарби добре захищає метал від корозії і фізичних ушкоджень.

Перегородки зі скла в офісі і їх гідності

 1. Технічні властивості даного матеріалу дають можливість застосовувати його абсолютно в усякому будинку. Скляні перегородки в кімнаті мають можливість дати опір яким завгодно навантажень.
 2. У власника приміщення відкривається здатність розділити ділянку без перепланувань і взаємодії зі специфічними інстанціями.
 3. Кімната змінюється, народжується можливість втілити будь-які дизайнерські ідеї, незалежно від їх складності. Так наприклад, суцільноскляні душові кабіни з принтом прикрасять будь-яку ванну, а звуконепроникні якості додадуть приватності кімнаті.
 4. За допомогою світлопроникності скла простір візуально розширюється, цей вид матеріалу надає інтер’єру витонченість і своєрідність. Розсуваються скляні перегородки в приміщенні, спальні можуть змінювати зону за пару секунд.
 5. Догляд за такими конструкціями дуже нескладний, тому як не вимагає спеціалізованого підходу. Згодиться як сухий, так і мокрий вид чистки.
 6. різноманіття. На сьогоднішній день можна побачити вироби всілякої конструкції: нерухомі, мобільні, радісно і багато інші типи. Даний матеріал робить потенційним отримати не просто внутрішню стіну, а авторські, ексклюзивні перегородки. При подібному оформленні будь-яке приміщення виглядає вкрай сучасно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і звукоізоляція. Якщо раптом станеться неприємність, і скло трісне або розіб’ється, то воно не розлетиться, як це майже завжди буває. Спеціальне плівкове захисне покриття не дасть подібного статися.
Перегородки в ванну

Неможливо згадати всі можливі варіанти застосування скляних перегородок, до того ж сенсу в цьому рішуче немає. Уява безмежно, питання залишається тільки лише в ціні. А на розрахунок впливають висота огорожі, кріплення і багато інших чинників. Для прикладу, суцільноскляні душові перегородки на замовлення обходяться приблизно в 1,5 рази дорожче класичних.

Перегородки зі скла в офісі. Виключне пропозицію від авторитетної компанії

Ми пропонуємо придбати прозорі міжкімнатні перегородки, які завгодно конструкції з гартованого скла (перегородки для громадських душових кабін і дверки для душа) — виробництво, продаж, транспортування, монтаж і сервіс. Скляні вироби для Вашого об’єкту в Києві, Харкові та інших областях України — наш профіль.

Скляна перегородка на ванну, в душову, в офіс або балкон, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — кожне виготовлене нами скляне виріб оригінально, т.до. зроблено строго за розмірами саме Вашого офісу і по підібраному дизайну. Наші основними принципами в роботі вважаються:

 • ціни нижче ринкових на суцільноскляні конструкції і фурнітуру
 • застосування європейських матеріалів для найвищого споживчої якості конструкцій
 • професіоналізм і досвід наших професіоналів
 • персональний підхід до кожної людини
Розсувні скляні перегородки

Пересувні перегородки, вартість яких менше ніж у конкурентів — пропонуються до резервування вже на даний момент!

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером по позначеному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий