Скляна перегородка з розсувними дверима і їх роль в інтер’єрі

Скляна перегородка з розсувними дверима і їх роль в інтер’єрі

У прогресивної архітектурі та проектуванні величезною популярністю користується спосіб планування офісів з впровадженням скляних перегородок, що надає можливість ефективніше експлуатувати площа офісних, адміністративних, торговельних і житлових будівель. Такі перегородки в оформленні — це конструкції зі скла з елементами з металу, які як правило застосовуються для зонування офісів, спальних кімнат в будинку, ванних кімнат, для душа, лофт, лазні та ін. Так наприклад, пересувні скляні перегородки можуть бути використані як офісні, для торгових центрів, на кухні, скляна стінка у ванній, для формування окремого кабінету і т.д. Необхідно уявити, якими властивостями і функціями повинно володіти нове приміщення, а ми легко здійснимо Вашу ідею в життя і обов’язково допоможемо знайти скляні перегородки саме для Вашого варіанту.

скляні перегородки

Скляна перегородка з розсувними дверима і їх види

Різноманітність вибору фурнітури та різні різновиди скла для перегородок дають можливість майстерно розмістити скляні перегородки в абсолютно будь-який інтер’єр. Звукоізолюючі, матові, мобільні, безрамні скляні перегородки в Києві, Одесі (і в будь-якому іншому місті України) допоможуть органічно поліпшити приміщення, перетворюючи його в сучасне і мультіфунціональное. Види скляних перегородок і ціна на них обумовлюються застосовуваним при створенні видом скла, наприклад:

 • матоване скло. Розділяється на 4 підвиди: сатінат (схожий з тканиною і приємний на дотик), з піскоструминним зображенням, стемалит (матове кольорове скло) і плівкові перегородки (спеціальна плівка по верху скла)
 • Скляні перегородки з триплекс-скла, що складаються з 2 стекол і спеціальної плівки між ними
 • Smart скло (скло з мінливої ​​прозорістю)
 • Загартоване скло при найвищих температурних режимах для перегородок — воно в 5-8 разів міцніше стандартного, може бути непрозорим і з зображенням. Кращий варіант для інсталяції в сауну, сходів і в ванну кімнату

Особливим видом серед скляних перегородок для зонування корисної площі представлені перегородки з алюмінієвим профілем. Дані перегородки володіють легким вагою, що не створює додаткове навантаження на основу готової конструкції, а характеристики алюмінію видозмінюють перегородку у ванній, наприклад, в особливо міцну і стійку до впливу рідини. Фотополімерний склад фарби прекрасно оберігає метал від утворення іржі і фізичних ушкоджень.

Перегородки для душу

Скляна перегородка з розсувними дверима і їх плюси

 1. Технічні дані подібного матеріалу дозволяють застосовувати його абсолютно в кожному будинку. Скляні перегородки в кімнаті зможуть дати відсіч будь-яких навантажень.
 2. У власника приміщення відкривається можливість розділити вільний простір без перепланувань і узгодження зі специфічними інстанціями.
 3. Аудиторія модифікується, народжується можливість втілити будь-які стильові рішення, незалежно від їх конструкції. Так, засклені душові кабіни з надрукованим зображенням прикрасять будь-яку ванну кімнату, а звуконепроникні параметри додадуть приватності кімнаті.
 4. За допомогою світлопроникності подібного скла житлове приміщення візуально розширюється, цей вид матеріалу надає інтер’єру житла витонченість і оригінальність. Розсувні скляні перегородки в будинку, спальні можуть видозмінювати простір за пару секунд.
 5. Догляд за такими системами дуже простий, тому, що не вимагає спеціального підходу. Підходить як сухий, так і вологий тип прибирання.
 6. різноманітність. В даний час можна побачити вироби всілякої конструкції: стаціонарні, мобільні, радісно і багато інші різновиди. Цей матеріал робить можливим сформувати не просто інтер’єрну стіну, а стильові, оригінальні перегородки. При подібному оформленні будь-яке приміщення виглядає вкрай сучасно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і шумоізоляція. Якщо раптом трапиться неприємність, і скло перегородки трісне або розіб’ється, то скло не розлетиться, як це майже завжди трапляється. Додаткове плівкове покриття не дасть такого статися.

Дуже складно вказати всі можливі варіанти експлуатації скляних перегородок, до того ж резону в цьому рішуче немає. Уява безмежно, питання залишиться виключно в ціні. А на ціну впливають висота огорожі, кріплення і чимало інших чинників. Як приклад, засклені перегородки для душа на замовлення стоять приблизно в 1,5 рази дорожчі звичайних.

Скляна перегородка з розсувними дверима. Виключне пропозицію від нашої компанії

Ми можемо запропонувати придбати скляні міжкімнатні перегородки, будь-які модифікації з розжареного скла (перегородки для громадських душових кабін і дверки для душа) — виробництво, реалізація, транспортування, розміщення і сервіс. Скляні вироби для Вашого об’єкту в Києві, Харкові та інших містах України — наша спеціалізація.

скляні перегородки

Скляна перегородка на ванну кімнату, в душову кабіну, в офіс або терасу, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — кожне виконане нами виріб унікально, т.до. виготовлено строго за габаритами саме Вашого приміщення і по підібраному дизайну. Наші першорядними принципами в роботі є:

 • ціни нижче ринкових на засклені установки і фурнітуру
 • застосування європейських матеріалів для найвищої якості установок
 • професіоналізм і виробничий досвід наших кваліфікованих фахівців
 • окремий підхід до кожної людини

Офісні перегородки, ціна яких нижча ніж у наших конкурентів — пропонуються до резервування вже сьогодні!

Для більш докладної інформації здзвонитеся з нашим співробітником по вказаному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий