Скляні перегородки гардероб і їх призначення

Скляні перегородки гардероб і їх призначення

У сучасній архітектурі та проектуванні величезної популярністю користується спосіб планування приміщення з використанням скляних перегородок, що дозволяє ефективніше експлуатувати площа офісних, представницьких, які обслуговують і житлових споруд. Прозорі перегородки в інтер’єрі — це конструкції зі скла з елементами з металу, які в першу чергу встановлюються для зонування офісів, спалень в будинку, ванних, душових, лофт, сауни та ін. Так, легкі скляні перегородки використовуються як офісні, для торгово-розважальних центрів, в кухні, скляна стінка у ванній кімнаті, для конструювання окремого офісного приміщення і т.д. Потрібно уявити, якими якостями і функціями має у своєму розпорядженні майбутнє приміщення, а ми з легкістю втілимо Вашу задумку в життя і обов’язково допоможемо знайти скляні перегородки саме для Вашої мети.

Розсувні скляні перегородки

Скляні перегородки гардероб і їх типи

Безліч вибору обробки і різні різновиди скла надають можливість майстерно вписати скляні перегородки в абсолютно будь-який інтер’єр. Звукоізолюючі, матові, підвісні, кольорові скляні перегородки в Києві, Одесі (і в будь-якому іншому місті України) дадуть можливість органічно видозмінити приміщення, перетворюючи його в модне і багатофункціональне. Типи скляних перегородок і ціна обумовлюються використовуваним при виробництві видом скла, наприклад:

 • Скляні перегородки з триплекс-скла, що складаються з двох стекол і спеціальної плівки між ними
 • Загартоване скло при високих температурах для перегородок — таке скло в 5-8 разів міцніше звичайного, може бути матовим і з зображенням. Найкращий варіант для установки в баню, сходів і в ванну кімнату
 • Смарт-скло (скло зі змінною прозорістю)
 • матоване скло. Розділяється на 4 підвиди: сатінат (схожий з тканиною і привабливий на дотик), з піскоструминним зображенням, стемалит (непрозоре різнобарвне скло) і перегородки з плівки (спеціальна плівка по верху скла)

Окремим видовищем серед скляних перегородок для зонування корисної площі є перегородки в алюмінієвому контурі. Подібні перегородки мають невелику вагу, що не створює додаткове навантаження на фундамент готової конструкції, а властивості алюмінію видозмінюють перегородку в душовій кімнаті, наприклад, в особливо міцну і стійку до дії вологи. Фотополімерний склад покриття ідеально оберігає метал від утворення іржі і фізичних ушкоджень.

Перегородки для душу

Скляні перегородки гардероб і їх гідності

 1. Технічні дані даного матеріалу дають можливість використовувати його абсолютно в будь-якому будинку. Скляні перегородки в кімнаті зможуть дати опір різних навантажень.
 2. У власника приміщення виникає можливість розділити вільний простір без перепланувань і взаємодії зі специфічними інстанціями.
 3. Аудиторія трансформується, з’являється можливість втілити будь-які дизайнерські ідеї, незалежно від їх складності. Таким чином, засклені душові кабіни з принтом прикрашають будь-яку ванну, а звуконепроникні параметри додадуть приватності приміщенню.
 4. Через світлопроникності скла приміщення візуально збільшується, цей вид матеріалу надає інтер’єру житла витонченість і небанальність. Розсувні скляні перегородки в будинку, спальні зможуть трансформувати вільний простір за пару моментів.
 5. Догляд за такими конструкціями дуже простий, бо не передбачає спеціального підходу. Згодиться як сухий, так і мокрий тип прибирання.
 6. різноманітність. В даний час можна зустріти конструкції всілякої конструкції: нерухомі, мобільні, радісно і багато інші типи. Даний матеріал робить допустимим отримати не просто внутрішню стіну, а авторські, ексклюзивні перегородки. При подібному оформленні кожне приміщення виглядає особливо сучасно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і ізоляції звуку. У тому випадку, якщо раптом станеться неприємність, і скло перегородки трісне або розіб’ється, то воно не розіб’ється вщент, як це зазвичай буває. Спеціальне плівкове покриття не дасть такого статися.

Неймовірно перерахувати різноманітні варіанти застосування скляних перегородок, до того ж особливого сенсу в цьому немає. Уява безмежно, питання залишиться виключно в ціні. А на розрахунок значно впливають висота огорожі, кріплення і маса інших чинників. Для прикладу, суцільноскляні перегородки для душа на замовлення обходяться орієнтовно в 1,5 рази дорожчі звичайних.

Скляні перегородки гардероб. Унікальна пропозиція від нашої компанії

Ми можемо запропонувати купити прозорі міжкімнатні перегородки, абсолютно будь-які установки з розжареного скла (перегородки для громадських душових кабін і дверцята для душа) — виробництво, реалізація, доставка товару, монтаж і обслуговування. Скляні вироби для будь-якого приміщення в Києві, Дніпрі та інших містах України — наша спеціалізація.

Перегородки для душу

Скляна перегородка в ванну, в душову, в офіс або балкон, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — будь виготовлене нами скляне виріб неповторно, т.до. зроблено строго за обсягами саме Вашого будови і за обраним дизайну. Наші головні принципи в діяльності вважаються:

 • високий професіоналізм і практичний досвід наших фахівців
 • окремий підхід до кожної людини
 • грамотне використання європейських матеріалів для вищого споживчої якості конструкцій
 • розцінки нижче ринкових на скляні конструкції і фурнітуру

Пересувні перегородки, вартість яких нижче ніж у конкурентів — готові до резервування вже на даний момент!

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером по позначеному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий