Душові перегородки на замовлення і їх призначення

Душові перегородки на замовлення і їх призначення

У сучасній архітектурі та дизайні значною популярністю користується ідея планування офісів з використанням скляних перегородок, що дає можливість ефективніше використовувати зону офісних, адміністративних, торговельних і житлових споруд. Скляні перегородки в інтер’єрі приміщення — це установки зі скла з металевими елементами, які в першу чергу встановлюються для поділу на зони офісів, житлових кімнат у будинку, ванних, для душа, лофт, лазні та ін. Так наприклад, легкі скляні перегородки використовуються як офісні, для торгово-розважальних центрів, в кухні, скляна стіна у ванній, для створення окремого приміщення і т.д. Вам буде потрібно уявити, якими властивостями і опціями має характеризуватися майбутнє приміщення, а ми легко здійснимо Вашу думку в життя і допоможемо знайти скляні перегородки саме для Вашого випадку.

Душові перегородки на замовлення і їх типи

Різноманітність вибору деталей і найрізноманітніші види скла дають можливість грамотно вписати скляні перегородки в будь-який інтер’єр. Звукоізолюючі, матові, підвісні, міжкімнатні скляні перегородки в Києві, Одесі (і в інших містах України) допоможуть оптимально поліпшити приміщення, перетворюючи його в прогресивне і мультіфунціональное. Різновиди скляних перегородок і ціна обумовлюються використовуваним при виробництві видом скла, це буває:

Розсувні скляні перегородки
 • матоване скло. Розділяється на чотири види: сатінат (подібний до тканини і приємний на дотик), з піскоструминним зображенням, стемалит (матове кольорове скло) і плівкові перегородки (плівка поверх скла)
 • Smart glass (скло з мінливої ​​прозорістю)
 • Скляні перегородки з триплексу, що складаються з 2-ух стекол і сінтетітеской плівки між ними
 • Гартоване скло при найвищих температурах для перегородок — таке скло в 5-8 разів міцніше за звичайне, може бути непрозорим і з принтом. Оптимально для інсталяції в сауну, сходів і в ванну

Особливим видом в числі скляних перегородок для розділення простору вважаються перегородки з алюмінієвим профілем. Подібні перегородки мають невелику вагу, що не створює зайве навантаження на основу нової конструкції, а параметри алюмінію перетворюють перегородку в душі, наприклад, в особливо міцну і стійку до впливу вологи. Фотополімерний склад фарби прекрасно зберігає метал від корозії і фізичних дефектів.

Душові перегородки на замовлення і їх гідності

 1. Експлуатаційні дані подібного матеріалу дають можливість застосовувати його абсолютно в усякому будинку. Скляні перегородки в приміщенні мають здатність дати опір будь-яких навантажень.
 2. У власника приміщення відкривається можливість розмежувати площа без перепланувань і узгодження зі специфічними інстанціями.
 3. Аудиторія трансформується, з’являється можливість втілити різні стильові ідеї, незалежно від їх складності. Таким чином, скляні душові кабіни з надрукованим зображенням прикрасять будь-яку ванну, а звуконепроникні якості додадуть приватності приміщенню.
 4. За допомогою світлопроникності подібного скла простір візуально розширюється, цей вид матеріалу надає внутрішньому оздобленню витонченість і своєрідність. Розсувні скляні перегородки в приміщенні, спальні можуть модифікувати вільний простір за кілька секунд.
 5. Догляд за цими установками дуже простий, тому, що не вимагає спеціалізованого підходу. Підійде як сухий, так і вологий вид чистки.
 6. різноманітність. В наш час Ви зможете побачити вироби найрізноманітнішої структури: стаціонарні, мобільні, складаються і багато інших видів. Цей матеріал робить можливим створити не просто інтер’єрну стіну, а дизайнерські, неповторні перегородки. При такому оформленні будь-яке приміщення виглядає особливо сучасно, свіжо і чарівно.
 7. Травмобезопасность і ізоляції звуку. У тому випадку, якщо раптом станеться неприємність, і скло перегородки трісне або розіб’ється, то скло не розіб’ється вщент, як це зазвичай буває. Плівкове захисне покриття не дасть подібного статися.
Перегородки для душу

Дуже складно згадати різноманітні варіанти використання скляних перегородок, до того ж особливого сенсу в цьому немає. Уява безмежно, питання залишиться виключно у вартості. А на ціну впливають висота огорожі, кріплення і безліч інших чинників. Для прикладу, скляні перегородки для душа на замовлення стоять приблизно в 1,5 рази дорожче звичайних.

Душові перегородки на замовлення. Виключне пропозицію від нашої компанії

Ми можемо запропонувати купити прозорі міжкімнатні перегородки, будь-які установки з розжареного скла (перегородки для публічних душових кабін і двері для душа) — виробництво, продаж, доставка до дверей, збірка і сервіс. Скляні вироби для будь-якого об’єкта в Києві, Харкові та інших містах України — наш профіль.

Скляна перегородка на ванну, в душову кабіну, в кабінет або балкон, міжкімнатні розсувні скляні перегородки — кожне виконане нами виріб неповторно, т.до. виготовлено строго за масштабами саме Вашого будови і по підібраному дизайну. Наші першорядними принципами в роботі є:

 • професіоналізм і практичний досвід наших майстрів
 • грамотне використання європейських матеріалів для найвищого споживчої якості установок
 • окремий підхід до кожного клієнта
 • розцінки нижче ринкових на суцільноскляні установки і фурнітуру
Розсувні скляні перегородки

Мобільні перегородки, ціна яких нижча ніж у наших конкурентів — пропонуються до резервування вже в даний момент!

Для більш детальної інформації зв’яжіться з нашим менеджером по вказаному телефону.

Оцените статью
Добавить комментарий